777 606 270 | 777 606 273 izolace@vodizol.cz

O nás

Potřebuje Váš dům akutně či dlouhodobě zbavit vlhkosti nebo protékající vody? Chcete přenechat zdi svého domu renomovaným odborníkům, kteří od něj nadobro oddělí nežádoucí přírodní živly, které ho mohou dost nepříjemně poškodit? V takovém případě neváhejte a obraťte se na nás. Z širokého záběru našich služeb si zajisté vyberete a dům tak bude suchý a útulný možná jako nikdy předtím.

Firma Vodizol vykonává tento speciální typ stavební práce s profesionalitou sobě vlastní, která je podpořena mnoha lety zkušeností s izolací vlhkého dřeva a sanací  libovolných budov se vším všudy. Za celou dobu jsme úspěšně absolvovali práci na nejméně 1500 stavbách, a to se zaručeným úspěchem. Nabízíme spoustu variant, kterými lze izolace vody a vlhkosti docílit. Můžeme se dokonce pochlubit se zcela vlastním, domácím vynálezem – a sice nerezovými deskami, které uplatňujeme při skromně nazvaném „Systému vodizol“. Ten představuje techniku, kterou sami považujeme za jednu z nejmodernějších a nejefektivnějších a která je podrobně rozepsaná ve výčtu jednotlivých služeb.

Kromě toho, že jsme v průběhu zdokonalili řadu postupů (včetně zařazení několika nových), kterými práci děláme, jsme si vytvořili nemalou řadu spokojených klientů. Rádi bychom zmínili, že jsme právoplatnými členy VTA CZ a celý výčet služeb podstupujeme v souladu s ČSN (české technické normy). Pokud se k izolaci rozhodnete pro naši firmu, můžeme Vám zaručit kvalitně a precizně odvedenou práci, kterou zpravidla doprovází i velmi rychlá realizace jednotlivých zakázek, u kterých je na základě individuálních dohod i možnost dlouhodobé záruky. Za zmínku určitě stojí i fakt, že jakoukoliv práci jsme schopni zvládnout zcela bez elektrické energie, a jsme díky této výhodě o něco flexibilnější. Pokud Vás zajímají některé konkrétní výsledky naší práce, několik výraznějších referencí můžete nalézt v v samostatné kategorii Reference. Jestliže zvolíte k izolaci Vodizol, přinejmenším v rozměru tohoto života se už nebudete muset zabývat nežádoucím živlem, kterým je v tomto případě voda.